Depilacja laserowa

Depilacja laserowa w naszym gabinecie Dermline w Krakowie gwarantuje Ci spektakularne efekty, ponieważ zabiegi wykonujemy certyfikowanym laserem diodowym, który uznawany za jeden z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych na świecie. 


 • Skorzystaj z rewolucyjnej technologii lasera diodowego.
 •  Zachwycaj aksamitną skórą i skutecznie usuń niechciane owłosienie.
 • Świetne efekty zobaczysz już po 3-4 zabiegach.

Pozbądź się włosków komfortowo, bezpiecznie, szybko i skutecznie. Wybierz zabieg światowej klasy z gwarancją widocznych efektów, na których Ci zależy.  

To naprawdę możliwe!  

depilacja laserowa w Krakowie

Już podczas pierwszej konsultacji określimy przewidywaną liczbę zabiegów, które zapewnią Twoje skórze idealną i długotrwałą gładkość.

Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego Twoją depilację laserową poprzedzimy profesjonalną konsultacją i skuteczną diagnostyką.

Dzięki zaawansowanej technologii naszego lasera diodowego depilację laserową w naszym salonie Dermline Kraków wykonasz także latem! Nie możesz się tylko opalać.

Idealny efekt zyskasz już po 4-6 zabiegach, a gładka skóra utrzyma się już na zawsze tam, gdzie włos został usunięty w fazie aktywnej. 


Depilacja laserowa Kraków – cennik gabinetu Dermline

StrefaCena za jeden zabieg (zł)Cena za pakiet 4 zabiegów (zł)
Wąsik99339
Okolice brodawek99339
Stopy99339
Broda109369
Baki109369
Policzki109369
Szyja109369
Kark109369
Przedramiona119379
Ramiona119379
Pachy119379
Bikini płytkie119379
Bikini średnie149479
Brzuch179569
Pośladki179569
Plecy góra189609
Plecy dół189609
Łydki z kolanami199639
Uda z kolanami199639
Całe ręce199639
Cała twarz199639
Klatka piersiowa199639
Bikini głębokie249799
Całe plecy3491119
Całe nogi3991269

Na czym polega depilacja laserowa?


  Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg, który polega na emisji energii świetlnej, która dociera bezpośrednio do mieszków włosowych.

 Znajdująca się w nich melanina absorbuje energię światła, powodując kontrolowane uszkodzenie otoczenia mieszków, które biorą udział w procesie odrastania włosków. Tym samym depilacja laserowa w naszym gabinecie kosmetycznym w Krakowie precyzyjnie likwiduje owłosienie i zapewnia trwałe efekty.    

  Warto pamiętać, że działaniu epilacji laserowej poddają się wyłącznie włoski w tzw. aktywnej fazie wzrostu, ponieważ w pozostałych fazach nie absorbują one wystarczającej ilości światła. 

Co dzięki temu zyskujesz?

Epilacja owłosienia laserem diodowym gwarantuje Ci pewność skutecznej, bezpiecznej i praktycznie bezbolesnej depilacji bez efektów ubocznych!

Teraz w naszym gabinecie w Krakowie wykonasz epilację laserem diodowym, który uznawany jest przez specjalistów oraz tysiące kobiet za jedno z najlepszych urządzeń do laserowego usuwania owłosienia na świecie!


Depilacja laserowa w gabinecie Dermline w Krakowie

Najwyższa skuteczność + bezpieczeństwo


Laser diodowy zawdzięcza swą znakomitą efektywność nowoczesnej technologii światłowodów, które gwarantują głęboką, wyjątkową i przede wszystkim bezpieczną transmisję energii świetlnej o długości fali 810 nm.

  Wykorzystanie nowoczesnej technologii światłowodowej sprawia, że cząsteczki melaniny w mieszkach włosowych pochłaniają neutralne dla skóry światło. Tym samym nasz laser diodowy praktycznie nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych. 

  Wysoką jakość i bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych laserem diodowym potwierdza certyfikat zgodności z regulacjami amerykańskimi dotyczącymi urządzeń laserowych w chirurgii, chirurgii plastycznej i dermatologii (w tym dyrektywa medyczna CE 93/42/EEC oraz certyfikat FDA – US Federal & Drug Administration nr K142186). 


Wskazania do zabiegu depilacji laserowej


Z zabiegu depilacji laserowej powinny skorzystać przede wszystkim osoby, które chcą na stałe pozbyć się zbędnego owłosienia. Jest to usługa dedykowana tym, którzy posiadają ciemne włosy. Laser mógłby okazać się nieskuteczny w przypadku włosów blond, rudych, czy też siwych. Poniżej umieszczono najważniejsze wskazania do depilacji laserowej. 

Depilacja laserowa rekomendowana jest w przypadku, gdy:

depilacja laserowa w salonie kosmetycznym

1. Chcesz raz na zawsze pozbyć się owłosienia z wybranej partii ciała – włosy mogą być usunięte z dowolnego obszaru ciała m.in. rąk, nóg, brzucha, okolic intymnych, czy też twarzy. Ilość zabiegów uzależnione jest od indywidualnego przypadku. Wiele osób decyduje się na depilację laserową właśnie ze względów estetycznych. 

2. Pragniesz ochronić się przez wrastającymi włoskami, podrażnieniami, nieestetycznymi krostkami – eliminacja zbędnego owłosienia za pomocą lasera polecana jest osobom, które mają dość tradycyjnych metod depilacji. Maszynki, plastry z woskiem, czy też depilatory to zmora wielu kobiet. Często doprowadzają one do stanu zapalnego mieszków włosowych, co może wymagać.

3. Chcesz zmniejszyć potliwość skóry i ryzyko infekcji – włosy zwiększają potliwość skóry, szczególnie jeśli znajdują się one w takich obszarach, jak np. pod pachami. Gromadzą one również liczne bakterie, które mogą wywołać wiele nieprzyjemnych chorób. Ponadto mogą one być przyczyną nieprzyjemnego zapachu, który utrzymuje się pomimo częstych kąpieli.

4. Posiadasz kompleksy związane z nadmiernym owłosieniem,
– tradycyjne metody depilacji nie przynoszą oczekiwanych efektów, gdyż włoski mogą odrastać bardzo szybko. Gładka skóra stała się w dzisiejszych czasach standardem, a więc kobiety odczuwają ogromną presję. Zbędne owłosienie może odbierać pewność siebie, a nawet doprowadzić do pogorszenia relacji z innymi ludźmi. 

5. Masz dość marnowania czasu i pieniędzy – standardowe metody depilacji kosztują dość dużo. Wystarczy podliczyć miesięczne wydatki na produkty do usuwania zbędnego owłosienia. Ponadto tracimy ogromną ilość czasu. Warto zastanowić się, jak często przeprowadzamy depilację oraz ile czasu nam to zajmuje. Dzięki depilacji laserowej w Salonie Dermline w Krakowie można zaoszczędzić nawet kilka godzin tygodniowo.

6. Boisz się bólu związanego z wyrywaniem włosków – depilatory, czy też wosk to sposób na to, aby wyeliminować włoski nawet na kilkanaście dni. W przypadku grubego i ciemnego owłosienia efekt utrzymuje się zwykle o wiele krócej, a więc już po kilku dniach trzeba powtórzyć cały proce. Niestety ból związany z wyrywaniem włosków jest ogromny. Ciężko wyobrazić sobie taką depilację wrażliwych obszarów ciała. Ponadto takimi metodami nie usuniemy włosków z trudno dostępnych miejsc, a wiec często musimy dodatkowo stosować maszynki do golenia. Depilacja laserowa jest niemal całkowicie bezbolesna


Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej


Pierwszym etapem jest konsultacja ze specjalistą w naszym gabinecie kosmetycznym Dermline, który mieści się na ul. Na Kozłówce 23A 30-664 Kraków. Ważne jest to, aby określić, czy zabieg może zostać przeprowadzony. Należy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Kolejnym krokiem jest próba laserowa. Dzięki niem można bez trudu ustalić optymalne parametry urządzenia, za pomocą którego zostanie przeprowadzony zabieg.

Umów się na bezpłatną konsultację z kosmetologiem >

fale RF Kraków

1. Jeśli planujesz zapisać się na konsultację, to sprawdź listę przeciwwskazań. Być może przeprowadzenie depilacji zabiegowej nie jest możliwe – nie warto więc tracić czasu. Należy również przygotować spis wszystkich przyjmowanych leków, czy też suplementów diety. Istotne jest również to, aby skóra nie była opalona. Włoski powinny był dłuższe niż 0,5 cm.

2. W niektórych przypadkach zabieg przeprowadzany jest w dniu konsultacji. Skóra musi zostać właściwie przygotowana. Należy ją dokładnie oczyścić, a także ogolić (pozostawia się niewielkie fragmenty nieogolonej skóry). Oczywiście obszar poddawany depilacji nie może być posmarowany żadnymi kosmetykami (m.in. olejkami, dezodorantem, balsamem).

3. Specjalista dokona oceny stanu skóry przed wykonaniem zabiegu. Należy pamiętać, że nie może być ona przesuszona, czy też podrażniona. Pielęgnację należy rozpocząć z sporym wyprzedzeniem. Produkty natłuszczające odstawiamy na dzień przed zabiegiem.

4. Kilka tygodni przed zabiegiem należy zrezygnować z depilacji przez wyrywanie (np. depilatorem, pęsetą, woskiem). Jeśli chodzi o twarz, to jest to 4 tygodnie. W przypadku pozostałych części ciała 6 tygodni. Owłosienie można golić, czy też eliminować za pomocą kremów (tego rodzaju produkty odstawiamy na tydzień przed planowanym zabiegiem).

5. Doustną kurację retinoidami należy zakończyć minimum pół roku przed terminem zabiegu.

6. Na dwa tygodnie przed zabiegiem odstawiamy leki oraz zioła światłouczulające.

7. Na dwa dni przed terminem depilacji laserowej odstawiamy leki przeciwbólowe (wyjątek stanowi paracetamol, który można zażywać), a także leki rozrzedzające krew.

8. Jeśli w przeszłości dany obszar skóry został dotknięty opryszczką wargową lub płciową, to zabieg może zostać przeprowadzony dopiero po 2 tygodniach od ustąpienia wszystkich objawów.

9. Po znieczuleniu ogólnym nie można wykonywać depilacji laserowej przez 3 miesiące. W przypadku znieczulenia miejscowego okres ten jest krótszy, jednak należy odczekać minimum tydzień.

10. Osoby, które przebyły szczepienie muszą odczekać minimum 2 tygodnie.

11. Należy unikać słońca, czy też solarium przez około 4-6 tygodni przed zabiegiem. Należy pamiętać, że sztuczna opalenizna również jest przeciwwskazaniem do depilacji laserowej.

12. Depilacja laserowa twarzy możliwa jest po upływie dwóch tygodni od zabiegu złuszczającego. Ponownie możemy go wykonać po upływie 7 dni od eliminacji owłosienia za pomocą lasera.

13. Nie zaleca się przeprowadzania depilacji laserowej w pierwszych trzech dniach cyklu. W tym czasie krwawienie jest najintensywniejsze.


Postępowanie po zabiegu laserowego usuwania owłosienia


Właściwe postępowanie po zabiegu jest podstawą do tego, aby efekty depilacji laserowej były długotrwałe. Wiadomym jest, że skóra może być podrażniona, czy też zaczerwieniona. Nierzadko pojawia się miejscowy obrzęk. Nieprzyjemne objawy mogą utrzymywać się około dwa-trzy dni, jednak zwykle zanikają już po kilku godzinach. Jest to kwestia bardzo indywidualna.

 1. Skóra po depilacji laserowej jest niezwykle wrażliwa. Właśnie dlatego należy myć ją wyłącznie kosmetykami, które posiadają łagodny skład. Najlepiej stosować płyn micelarny, żel bez dodatku mydła, czy też mleczko bez dodatku alkoholu. Osuszanie skóry powinno być równie delikatne – nie należy intensywnie pocierać jej ręcznikiem.

2. Po usunięciu zbędnego owłosienia z pach należy przez pewien okres zaprzestać stosowania antyperspirantu.

3. Nie należy zbyt szybko przeprowadzać zabiegów złuszczających. Zaleca się odczekanie minimum dwóch tygodni.

4. Obszar skóry poddany depilacji laserowej nie powinien być eksponowany na słońce przez około 14 dni. Dotyczy to również wizyty na solarium. W przypadku, gdy nie możemy uniknąć ekspozycji słonecznej stosujmy kremy z mocnymi filtrami.


Przeciwwskazania do depilacji laserowej


Pomimo wysokiej skuteczności zabiegów oraz dużych możliwości zastosowania, istnieją pewne przeciwwskazania dotyczące wykonywania zabiegu depilacji laserowej. Są nimi:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • przewlekłe choroby skóry takie jak bielactwo i łuszczyca w fazie aktywnej,
 • choroby nowotworowe,
 • cukrzyca,
 • leki światło uczulające i niektóre zioła (dziurawiec, nagietek, skrzyp),
 • skłonność do powstawanie keloidów,
 • nowotworowe i przed nowotworowe zmiany barwnikowe skóry,
 • rozrusznik serca,
 • metalowe implanty w obszarze zabiegowym

Jakie części ciała można poddać depilacji laserem?


Depilacja laserowa to niezwykle uniwersalna metoda usunięcia niechcianego owłosienia. Zabieg można stosować niemal na całym ciele, a nawet twarzy.

1. Depilacja laserowa nóg (zewnętrzna część stóp, łydki, kolana, uda) – golenie całych nóg może być ogromnym problemem. Zwykle jest ono niezwykle czasochłonne. Szybko odrastające włoski mogą być prawdziwą zmorą. Nierzadko depilacja domowymi sposobami niesie za sobą bolesne podrażnienia oraz zaczerwienienia. Wrastające włoski również są powszechnym problemem – dotyka on w szczególności tych, którzy stosują depilatory. Wyrywanie włosków jest bolesne, a uzyskanie wysokiej dokładności nie zawsze się udaje. Niewłaściwie przeprowadzony zabieg może doprowadzić nawet do zapalenia mieszków włosowych. Warto również wspomnieć o przebarwieniach, czy też bliznach, które prezentują się bardzo nieestetycznie. Depilacja laserowa jest najlepszym rozwiązaniem tego problemu. Większe obszary skóry poddaje się działaniu dużej głowicy. Za pomocą małej głowicy eliminuje się włoski znajdujące się ne zewnętrznej części stóp, kostkach, czy też palcach. Jednorazowa sesja trwa około godziny.

gładkie i smukłe ciało kobiety

2. Depilacja laserowa łydek (plus kolana i stopy) – wiele osób zaczyna swoją przygodę z depilacją laserową właśnie od tego obszaru ciała. Plusem jest fakt, że zabieg nie jest zbyt długi. Najczęściej trwa on 30 minut. Włosy usuwane są zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej (również pod kolanami). Depilacja zewnętrznej części stóp wymaga większej precyzji, a więc stosuje się tutaj mniejszą głowicę, za pomocą której można dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.

3. Depilacja laserowa ud (z kolanami) – depilacji poddawany jest obszar od pachwin do kolan. Opisywany zabieg często jest wybierany przez klientki, które w przeszłości przeszły depilację łydek. Nie trzeba obawiać się bólu, gdyż stosuje się tutaj zewnętrzne chłodzenie.

4. Depilacja laserowa bikini – w tym przypadku wszystko zależy od indywidualnych wymagań klientki. Dostępne są trzy różne warianty bikini francuskie (od pachwin do linii fig), bikini głębokie (od linii pachwin lub głębiej, opcjonalnie linia pomiędzy pośladkami), bikini hollywoodzkie (całe bikini, opcjonalnie linia pomiędzy pośladkami). W przypadki bikini całkowitego istnieje możliwość pozostawiania niewielkiego fragmentu owłosienia w formie paska lub trójkąta.

5. Depilacja laserowa klatki piersiowej – jest to zabieg, który zwykle wybierają mężczyźni. Depilacja laserowa może zostać przeprowadzona nie tylko w przypadku gęstych i grubych włosów. Mogą być one cieńsze, jednak muszą być ciemne. Atutem jest fakt, że jednorazowa sesja nie trwa zbyt długo – najczęściej około 20 minut. Oczywiście zabieg należy powtórzyć, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

6. Depilacja laserowa brzucha – zabieg zwykle wykonuje się za pomocą dużej głowicy. Trwa on maksymalnie 15-20 minut. Depilacja laserowa jest możliwa wyłącznie wtedy, kiedy włoski są grube i ciemne. Wiele pań pragnie w ten sposób usunąć jasny meszek, jednak jest to niemożliwe.

7. Depilacja laserowa pośladków – depilacja laserowa pośladków wybierana jest zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Trzeba zaznaczyć, że zabieg rekomendowany jest nie tylko ze względów estetycznych. Zapalenie mieszków włosowych to powszechna dolegliwość, która może być następstwem noszenia obcisłych ubrań, czy też długotrwałego siedzenia. Zabieg często łączony jest z depilacją laserową linii stringów.

8. Depilacja laserowa pleców – nadmierne owłosienie może zostać usunięte zarówno z całego obszaru pleców lub wyłącznie dolnej części. W tym przypadku stosuje się dużą głowicę, co przyspiesza wykonywanie zabiegu. Średni czas trwania jednej sesji to 30 minut.

9. Depilacja laserowa pach– depilacja laserowa pach to jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych zabiegów. Cieszy się on dużym zainteresowaniem zarówno wśród pań, jak i panów. Dzięki niemu możemy zapomnieć o maszynkach, czy też wosku. Czas trwania jednej sesji to tylko kilka minut.

10. Depilacja lini białej – obszar ten przebiega od łona do pępka. Jest to zwykle niewielki, ale widoczny pasek włosów, który zlokalizowany jest na podbrzuszu. Zabieg częściej wybierają panie. Zwykle konieczne jest wykonanie około sześciu zabiegów, jednak każdy z nich trwa zaledwie 3-5 minut.

11. Depilacja laserowa okolic brodawek – włoski wokół sutków to kompleks wielu kobiet. Skóra jest tutaj niezwykle delikatna, a więc należy zachować szczególną ostrożność. W przypadku niewielkiej liczby włosków wykorzystuje się małą głowicę. Jednorazowy zabieg trwa kilka minut.

13. Depilacja laserowa rąk (ramiona, przedramiona, dłonie) – to od klienta zależy, jaki obszar będzie depilowany. Gładkie ręce stały się w dzisiejszych czasach standardem. Właśnie dlatego owłosienie na tym obszarze przeszkadza w szczególności paniom, które posiadają czarne i gęste włoski. Średni czas zabiegu to 35-45 minut.

14. Depilacja laserowa szyi – włoski znajdujące się na tym obszarze ciała są zwykle trudne w usunięciu. Bardzo często dochodzi do ich wrastania, co sprzyja rozwojowi stanów zapalanych. Depilacja laserowa może okazać się prawdziwym wybawieniem. Czas trwania sesji zależy od ilości włosków, jednak zwykle nie przekracza kilkunastu minut.

15. Depilacja laserowa karku  – to tylna część szyi (od linii włosów do pleców). Bardzo często pojawiają się tutaj włoski, które trudno ujarzmić. Na depilację laserową tego fragmentu ciała decydują się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni.

16. Depilacja laserowa wąsika – za pomocą lasera można skutecznie wyeliminować wąsik. Należy wykonać serię kilku zabiegów, aby zyskać spokój i swobodę na długie lata.

17. Depilacja laserowa twarzy – depilacja laserowa twarzy cieszy się większym zainteresowaniem pań. Zabieg obejmuje obszar nad górą wargą, policzki, baki, podbródek, brodę. Zwykle trwa około 20-30 min.


Q&A czyli pytania i odpowiedzi dotyczące depilacji laserowej


Czy depilacja laserowa jest bolesna? Czy trzeba się do niej jakoś specjalnie przygotować? Ile zabiegów epilacji trzeba wykonać, aby efekt był trwały? Są to zdecydowanie najczęściej zadawane pytania przez ludzi, którzy mają zamiar poddać się tej metodzie usuwania owłosienia. Warto więc sobie na nie odpowiedzieć.

 A więc zamień wątpliwości w pewność i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

·         Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać?

 Liczba planowanych zabiegów depilacji laserowej zależy od ilości, koloru i kondycji włosków oraz indywidualnych predyspozycji oraz podatności na działania lasera. Nie mniej jednak, w większości przypadków osiągamy znakomite efekty już po pierwszej serii zabiegu (do 30% ubytku owłosienia). Nie można jednoznacznie odpowiedzieć, ile sesji będzie potrzebnych do tego, aby całkowicie wyeliminować owłosienie. W naszym gabinecie Dermline Kraków wybrany obszar skóry depilowany jest cztery-pięć razy. Pamiętajmy o zachowaniu przerwy pomiędzy zabiegami. Jest ona niezbędne do tego, aby skóra w pełni się zregenerowała. Zabiegi wykonywane są zwykle w odstępie 4-12 tygodni. Jeśli chodzi o twarz, to przerwa między sesjami jest krótsza i wynosi około 4-8 tygodni.

·         Jak często wykonuje się zabiegi depilacji laserowej?

Zabiegi depilacji laserowej wykonuje się co 4-12 tygodni.

·         Ile trwa depilacja laserowa?

Czas depilacji laserowej zależy od powierzchni skóry poddanej zabiegowi oraz podatności włosków na działanie lasera. Standardowo depilacja laserowa pach trwa ok. 20 minut, bikini – ok. 30 minut, a nóg – ok. 90 minut.

·       Dlaczego depilacja laserowa jest taka droga?

Związane jest to z utrzymaniem i serwisowaniem lasera diodowego. Każdy uczciwy gabinet kosmetyczny co jakiś czas musi wymienić głowicę lasera, aby depilacja była skuteczna. Niestety koszt wymiany takiej głowicy to kilkanaście tys. złotych.

·     Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Depilacja laserowa jest bezpieczna pod warunkiem, że zabieg jest wykonywany w odpowiednich warunkach i przez doświadczonego specjalistę, który umiejętnie dobierze parametry lasera. W naszym gabinecie zyskujesz pewność, że depilacja laserowa przebiegnie zgodnie z powyższym opisem. Co więcej, depilacja wykonywana urządzeniem Coolite Pro, uznawana jest za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów usuwania owłosienia na świecie.

·         Czy depilacja laserowa jest bolesna?

 Podobnie jak w przypadku innych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej odczuwalność zabiegu zależy od indywidualnych uwarunkowań. Nie mniej jednak, depilacja laserowa wykonywana w naszym gabinecie w większości przypadków nie powoduje większego dyskomfortu. Standardowo do każdego zabiegu stosujemy kompresy chłodzące w celu zminimalizowania odczuwanego dyskomfortu. 

·     Które części ciała można depilować za pomocą lasera?

Współczesne zabiegi depilacji laserowej pozwalają na eliminowanie owłosienia niemal z każdej części ciała. Światło lasera jest jednocześnie na tyle intensywne, by wypalić włosy oraz na tyle delikatne, by nie uszkadzać naskórka. Dzięki temu możliwe jest depilowanie również tak delikatnych okolic jak okolice bikini czy twarzy.  

Depilacja laserowa – zalety

Depilacja laserowa jest skuteczną alternatywą dla wosku, kremów, czy maszynek do golenia. Wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii, opartych na przepuszczaniu impulsów światłowodowych przez mieszki włosowe, pozwala trwale cieszyć się gładką i piękną skórą przez długi czas!

Dlaczego warto postawić na depilację laserową? –  najważniejsze zalety innowacyjnej metody z użyciem lasera diodowego.

 • Trwałość efektów – Zabiegi depilacji laserowej stanowią metodę permanentnego usuwania owłosienia. Uszkadzając cebulki, poprzez zredukowanie zawartej w nich melaniny, trwale hamują proces odrastania i rozwoju włosów.
 • Skuteczność – Dzięki generowaniu kilku wiązek laserowych, możliwe jest usunięcie każdego rodzaju owłosienia. Metoda tej depilacji sprawdzi się zarówno w przypadku zwalczania bardzo grubych, jak i delikatnych włosów na ciele. Laser dokładnie i precyzyjnie oddziałuje na wszystkie mieszki włosowe, dzięki czemu niszczy cebulki, niezależnie od głębokości na jakiej występują.
 • Nieuszkodzona skóra – Wykonując depilację laserową nie ma ryzyka naruszenia ciągłości naskórka. Jest to szczególnie ważne, w przypadku bardzo wrażliwej i delikatnej skóry, która często ulega uszkodzeniom podczas różnych zabiegów. Stosowanie innych metod usuwania owłosienia, często prowadzi do otarć i zadrapań, które mogą stać się źródłem zakażeń lub chorób dermatologicznych. 
 • Oszczędność czasu – Zabiegi przeprowadza się w kilku, stosunkowo krótkich seriach. Czas jednej sesji zależy od miejsca z którego usuwane jest owłosienie, dlatego depilacja przeprowadzana na łydkach, udach czy klatce piersiowej trwa zwykle dłużej, niż ta wykonywana na małych obszarach skóry. 
 • Komfort – Usuwanie włosów woskiem, cukrem czy pęsetą, zazwyczaj wiąże się z bólem i ogromnym dyskomfortem. Nie ma to miejsca w przypadku depilacji laserowej, która ogranicza się wyłącznie do zewnętrznego działania głowicy na skórę. Likwidacja cebulek może jedynie powodować nieprzyjemne uczucie pieczenia, które nie prowadzi do innych dolegliwości bólowych.
 • Bezpieczeństwo – Zabiegi depilacji z wykorzystaniem lasera są bardzo bezpieczną i całkowicie nieinwazyjną metodą usuwania owłosienia.   
 • Regeneracja naskórka – Fale światła przeznaczone do depilacji, są używane również do zabiegów regenerujących i wygładzających skórę. Zatem depilacja laserowa przyczynia się także do poprawienia kondycji naskórka.  

Depilacja laserowa Kraków – kontakt do gabinetu Dermline

Salon kosmetyczny Dermline ul. Na Kozłówce 23A, 30-664 Kraków, Prokocim

tel. +48 795 937 913