Biolift

Biolift wykonywany w gabinecie kosmetycznym

Biolift – zabieg zwany liftingiem twarzy bez skalpela. Nowoczesna metoda do bezoperacyjnego liftu twarzy, szyi i dekoltu wykonywanego za pomocą sond emitujących mikroprądy. Działanie urządzenia opiera się na terapii mikroprądami, które stymulują procesy regeneracji zachodzące w komórkach , pobudzając odbudowę włókien kolagenu i elastyny. Zabieg ma działanie wygładzające skórę, zwiększa tonus mięśniowy oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody.

Na naszej twarzy jest wiele mięśni, które pod wpływem stymulacji mikroprądami zaczynają aktywizować procesy regeneracji w komórkach.

Każdy doskonale wie, jak działają ćwiczenia gimnastyczne na organizm – jest lepiej dotleniony i odżywiony. Tak samo jest podczas działania na skórę różnymi impulsami elektrycznymi. Pobudzenie w ten sposób komórek przekłada się na szybszą regenerację i wygładzenie skóry, poprawienie mikrokrążenia, zwiększenie kurczliwości włókien mięśniowych, odbudowanie włókien kolagenowych i elastyny, usprawnienie usuwania toksyn i nadmiaru wody.

Po zabiegu bioliftingu można spodziewać się przewrócenia utraconego napięcia mięśniom, co samo w sobie poprawia już owal twarzy. Podnoszą się też jej opadające z wiekiem rysy.

Biolift redukuje nieestetyczne worki i cienie pod oczami. Zabieg też opóźnia proces starzenia się skóry, co pomaga cieszyć się młodym wyglądem przez dłuższy czas. Dochodzi do aktywizacji komórkowej, poprawienia cyrkulacji krwi i limfy.

Kolejną korzyścią płynącą z bioliftingu jest to, że wzmacnia się bariera ochronna skóry, co ma bardzo duży wpływ na jej kondycję.

Traktowanie skóry mikroprądami jest skutecznym sposobem na głębokie zregenerowanie tkanek. 

W przypadku jednego czy dwóch zabiegów można mówić o nawilżeniu skóry.

Pełny lifting zapewni 6-12 zabiegów. Z kolei 8-10 zabiegów gwarantuje regenerację tkanek. Zmarszczek można się pozbyć dzięki 4-12 zabiegom.

Wskazania:

terapia odmładzająca

profilaktyka przeciw oznakom starzenia

zwiotczenie skóry

skóra wymagająca odżywienia

Efekt:

redukcja zmarszczek

skóra staje się coraz bardziej napięta, elastyczna

odżywienie i zwiększenie metabolizmu komórkowego

poprawa trofiki tkanek